Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка килимів

Телефонуйте!
(044) 237-63-26, (044) 592-38-63

Хімчистка килимових покриттів (волога) / м кв. Ціна
Килимове покриття від 13,00 грн
Килими шерстяні від 15,00 грн
Суха чистка килимів вовняних від 30,00 грн
Хімчистка килимів

Хімчистка килимів

Хімчистка килимів в наш час - це надійним методом видалення бруду і нальоту з килимів. Почистити, освіжити, зробити яскравіше, забезпечити краще зберігання килимів - завдання такої послуги як «хімчистка килимів».

Килими  ручної роботи в далекому минулому прикрашали і утеплювали житла людей. Виготовлення килимів - дуже складний процес, який практично не змінився з часів перших килимів. Килими створювалися винятково для особистого використання і тільки лише у вісімнадцятому столітті іранські і перські килими стали продаватися на знаменитих східних базарах і вивозитися в європейські країни.

У наші дні справжній килим ручної роботи - рідкісне явище.

Хімчистка килимів в компанії «Клінінг-Сервіс»

Хімчистка килимів необхідна всім, чий будинок прикрашають шедеври  ручної роботи. Але й шедеври з часом покриваються пилом і брудом і перетворюються на банальні пилозбірники.

Перш ніж приступити до хімчистки килима, наші фахівці здійснюють ретельне попереднє обстеження килима. Визначається матеріал виготовлення килима, вивчаються рекомендації виробника по догляду за килимом, і перевіряється виворітна і лицьова частина килима на цілісність. Вважається також обов'язковим визначити - в якій країні був зроблений килим, чи проводилася  хімчистка килима до цього моменту. І до того ж, необхідно знати - яким засобом оброблявся килим власниками самостійно.

Без цієї інформації неможливо визначити технологію хімчистки саме для цього килима. Після подібних процедур встановлюємо характер забруднень і стійкість фарб килима до впливу чистячих засобів.

У будь-якому випадку буде потрібне тестування матеріалу килима на вплив хімічних очищувачів. Потім, за результатами тестування, підбираємо відповідний засіб для хімчистки. Слід врахувати, що забарвлення килима повинно бути стійким  до впливу хімічних реагентів і до процедури сушіння.

Хімчистка килимів ручної роботи проводиться за допомогою професійної техніки для чищення килимів «EDIC». Залежно від характеру забруднень, килимова хімчистка передбачає різні режими обробки килима. Особлива увага до тих ділянок, до яких не зможе «підібратися» прибиральна техніка.

Як доглядати за килимами ручної роботи

Зрозуміло, килим необхідно пилососити. Якісна вакуумна обробка за допомогою побутового пилососа дозволить видалити до 70% пилових відкладень, перешкоджаючи глибокому проникненню пилу в килим.

Про щітки забудьте! Ніяких механічних впливів! Врахуйте, що обробка щітками розкрутить нитку і зіпсує вигляд дорогого килима. Причому, якщо Вам раптом захочеться видалити плями побутовими засобами, пам'ятайте - це призведе до появи більш світлих ділянок або затемнених місць на поверхні килима.

Наші фахівці застосовують сучасне обладнання для хімчистки килимів. Телефонуйте і замовляйте послугу «хімчистка килимів» за телефонами: (044) 237-63-26, (044) 592-38-63

<< Назад