Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Чистка штор, гардин, тюлі й ламбрекенів

Професійний догляд та методи чищення гардин, штор, портьєр, тюлі

Чистка штор, гардин, тюлі й ламбрекенів Шановні власники чудових штор, не дивуйтеся, якщо всього лише через рік після покупки Ваші гардини або портьєри, зібравши на собі майже весь пил в будинку, перетворилися на шматки важкого, непоказного і брудного матеріалу,  що прикриває віконний проріз. І одного разу, сонячним ранком, бадьорим рухом розсунувши штори, Ви піднімете клуби пилу і почнете самозабутньо чхати, протираючи очі. «Все пора прати!» - Майнула думка. Але перш ніж приступити, подумайте про те, що більшість тканин прати в звичайній пральній машині просто не можна і скористатися центрифугою теж не можна, інакше деформація матеріалу забезпечена. «Не біда» скажуть деякі, що володіють незвичайною силою, - «виперу вручну». Але звичайні люди (не спортсмени - важковаговики) навряд чи зможуть кілька разів прополоскати величезну портьєру, яка стає просто непідйомною у воді. До того ж, треба точно знати який засіб застосовувати в тому чи іншому випадку. Адже дуже часто штори спеціально підбираються до певного інтер'єру, і тканина може бути унікальною, зі складною текстурою. Залиште марні зусилля, якщо Вам дорога Ваша спина і віддайте штори, гардини, портьєри в клінінгову компанію «Клінінг - Сервіс»!

Наша компанія, використовуючи не тільки спеціальну техніку, а й практичний досвід, почистить і відпере будь-які штори і фіранки для вікон. Звертайтеся до нас, якщо НЕ хочете після свого прання побачити на вікні перекошену і деформовану штору. До того ж ми знімаємо і навішуємо штори, звільняючи Вас і від цієї неприємної процедури.

Методи очищення штор з різноманітною текстурою в компанії «Клінінг - Сервіс»

Велюр. Тканина з вертикальним ворсом. Вироби з цього матеріалу  перемо вручну у воді температурою близько 30 С (можливе делікатне прання в спеціальній пральній машині). Сушка тільки природна. При великих забрудненнях застосовуємо  хімчистку, акуратно обробляючи поверхню велюру. Гладимо тільки з вивороту через вологу тканину.

Оксамит. Короткий, вертикальний ворс на поверхні лицьової сторони. Переться лише вручну в прохолодній воді. Віджимаємо акуратно вручну, вклавши оксамитову матерію у спеціальну тканину для віджиму. Розклавши на рівній поверхні, просушуємо. Особливістю – прасувати високий ворс можна з парою, а гладкий ворс без пари, попередньо підклавши під матерію спеціальне махрове покривало.

Вуаль. Для виробництва використовують бавовняну або вовняну тканину, а також поліестер або шовк. Вуаль може бути як білена й набивна, так і фарбована. Лицьову сторону часто прикрашають вишивкою або оригінальним малюнком. Прання можливе і в машині, і ручним способом, але без відбілювачів. Прасуємо лише з тканинною прокладкою без пари. Хімчистка в цьому випадку виключається.

Льон. Назва каже сама за себе. Найтонше натуральне полотно й цупка оббивка. Найневибагливіший вид матеріалу для штор. Перемо вручну. Враховуючи, що лляна тканина дає велику усадку, сушимо, розклавши на рівній поверхні. Прасуємо за високої температури зі зволоженням.

Жакард. Опуклий і щільний малюнок прикрашає декоративну тканину. Спочатку обробляємо пилососом. Потім делікатне вологе чищення. Сильні хімікати застосовувати забороняється. Сушимо, уникаючи потрапляння прямих сонячних променів.

Сатин – це цупка тканина зі скручених бавовняних ниток із шовковистою поверхнею. Перемо за допомогою спеціальних засобів без відбілювача. Прасуємо з паровим зволоженням.

Органза. Скручений поліестер, віскоза й шовк. Може бути блискучою й матовою. За допомогою витравлювання, вишивки й друку наноситься малюнок. Для прання використовуємо спеціальний м'який миючий засіб. Потім акуратно стискаємо тканину, дбайливо перемо. Прасування відбувається з особливою увагою. Поверхня праски має бути ідеально гладенькою.

Тюль. Тканина дуже легка і прозора. Як правило, це – шовкові, бавовняні, віскозні тканини. Рекомендуємо чистити частіше, оскільки дуже швидко тюлі з білих стають сірими. Вода для прання злегка тепла. Сушимо, розправивши на рівній поверхні. Рекомендуємо, щоб уникнути усадки, купувати на 20-30 сантиметрів більше.

Шеніл. Синтетичне волокно з поліетиленом або поліпропіленом. Ворсова пряжа робить тканину бархатистою. Коли чистимо шенілові штори, спочатку видаляємо пил пилососом. Далі за допомогою перхлоретилену обробляємо поверхню. Залишки бруду змиваємо губкою.

Шовк. Усім відома тканина. Використовується для оздоблення інтер'єру приміщень. Без попереднього замочування перемо в розчині нейтрального засобу в теплій воді. Промиваємо в прохолодній воді. Обережно віджимаємо і сушимо в розпрямленому вигляді. Прасуємо, коли злегка вологі.

Безсумнівно, що наведені тут, способи  догляду за шторами, гардинами, тюлямі і фіранками лише мала частина того, що доводиться робити насправді. Подзвонивши в нашу компанію і замовивши чистку, Ви зможете зберегти час і кошти, а турботу про тканинні елементи Вашого інтер'єру візьмуть на себе наші фахівці.