Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка матраців (Київ)

Дивитися прайс >>

У компанії «Клінінг-Сервіс», поряд з багатьма затребуваними послугами, все частіше замовляють такий вид робіт, як професійна хімчистка матраців. Це зручно, вигідно і надійно. Хімчистка матраців у Києві нашими майстрами виконується як вдома, так і з вивезенням.

Чому необхідна хімчистка матраців?

Колись, давним-давно, чистка матраца взагалі була не потрібна. І не тому, що наші предки були нечупарами. У той час матраців, в сучасному розумінні, просто не існувало. Величезну радість у людини викликав звичайний сінник, набитий соломою. Як тільки від нього (від матраца) починало тхнути, солому просто міняли на нову. Процес цей повторювався все життя. У міру ускладнення конструкції, матраци стали споряджати мотузками, які згодом стали прообразом пружин. Ось так поступово оформлявся і набував знайомі нам обриси, сучасний матрац.

Як відзначають численні власники матраців, це надзвичайно зручно в експлуатації. На матраці приємно спати, його можна з легкістю перемістити куди завгодно - навіть на підлозі він буде бажаним місцем для сну.

Тим не менш, конструктивні особливості матраців привносять в загальну картину кілька негативних моментів, з якими, все-таки доводиться рахуватися. По-перше, це всюдисущий пил. А по-друге, пилові кліщі. І те й інше - небажані супутники людини. І для того, щоб звести до мінімуму негативні наслідки від пилу і кліщів, слід хоча б кілька разів на рік замовляти таку послугу, як хімчистка матраців.

Тим часом хімчистка матраців своїми силами, як правило, ускладнюється безліччю нюансів. А чистку дитячого матрацу взагалі рекомендується довіряти тільки професіоналам, так як залишкові елементи очищувальних засобів, не до кінця видалені з глибин і поверхні матраца, можуть стати причиною алергічних подразнень у дитини. Погодьтеся, ризикувати здоров'ям дитини ні до чого.

Компанія «Клінінг-Сервіс» здійснює послуги по хімчистці матраців з виїздом додому. Кваліфіковані фахівці почистять Ваші матраци дбайливо, делікатно і старанно. Атмосфера чистоти і свіжості знову запанує у вашій спальні, а Ви і ваші близькі зможете знову легко занурюватися в чарівний безтурботний сон. Частка матраців, здійснювана нашими співробітниками на дому, дозволяє власникові матраца не витрачати свій час і кошти на перевезення виробу, так як все потрібне обладнання та чистячі засоби наші фахівці привезуть із собою.

Наші майстри - справжні професіонали з чищення килимів! Під час проведення робіт вони користуються передовими технологіями, що дозволяє виконувати хімчистку на найвищому рівні. Додатково до цього, матраци, оброблені новітніми засобами, просихають швидше, ніж зазвичай.

Слід зазначити, що замовлення комплексної хімчистки матраців в нашій компанії дозволить заощадити не тільки час, але й фінансові кошти. Професійне чищення матраців це - гарантований результат та індивідуальний підхід. Наші фахівці позбавлять ваші матраци від плям і розводів, небажаних запахів, пилу і пилових кліщів. Крім цього матраци можна обробити спеціальними складовими, що гарантують тривалий захист наповнювачів і оббивки.

Мабуть, ніхто не буде сперечатися з тим фактом, що професійна хімчистка матраців здатна забезпечити як прекрасний зовнішній вигляд, так і неушкодженість матеріалів. Висока кваліфікація наших фахівців дозволяє використовувати з максимальним ефектом унікальні можливості професійного прибирального обладнання преміум-класу «EDIC» (USA) і чистячих засобів PROCHEM (England).

Як замовити хімчистку матраців в Києві?

Зробити замовлення і отримати детальну інформацію Ви можете за телефоном:

(044) 592-38-63

Дивитися прайс >>