Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка ковроліну (Київ)

Дивитися прайс >>

Сучасна хімчистка ковроліну являє собою комплексні заходи з видалення плям, бруду і пилу.

Килимові покриття, позбавлені належного догляду, сприяють розвитку нездорового середовища в квартирах, офісах або в заміських будинках. Крім того, якщо хімчистка ковроліну проводиться не регулярно, то зовнішній вигляд виробу з часом погіршиться і стане причиною появи поганого настрою.

Хімчистка ковроліну, здійснювана професіоналами, дозволить видаляти плями і забруднення різного походження. Якщо чистку робити не систематично, то ковролін поступово перетвориться на тьмяне покриття з неприємним глянцево-маслянистим відтінком і масою найрізноманітніших дрібних плям. Зважаючи на те що ковролін - це складний виріб, чистка ковроліну повинна проводиться професіоналами. Спеціальні технології чистки, хімічні засоби та обладнання сформують оптимальні умови для тривалої і безпроблемної експлуатації килимових покриттів.

Хімчистка ковроліну, виконана досвідченими майстрами компанії «Клінінг-Сервіс», створить ідеальні умови для підтримки килимових покриттів в духмяній чистоті.

Хімчистка ковроліну - це професійний марафет

Зазвичай фахівці застосовують два способи чищення ковроліну: гаряче екстрагування за допомогою води і, власне, саму хімчистку ковроліну. Під час проведення хімчистки піноутворюючі або порошкові засоби впорскуються в ковролін, а після цього видаляються за допомогою спецобладнання. На завершальному етапі - сушка.

Іноді трапляється так, що, не давши виробу повністю висохнути, деякі власники поспішають використовувати ковролін, як кажуть, за призначенням, тобто починають активно пересуватися по ньому. Цього робити ні в якому разі не можна. Килимове покриття після хімчистки має добре просохнути, а з його надр необхідно повністю видалити залишки хімічних засобів. В іншому випадку залишки розчину стануть причиною посиленого наростання бруду.

Регулярне чищення ковроліну істотно продовжить термін експлуатації і поліпшить зовнішній вигляд виробів. У деяких випадках без хімчистки і зовсім не обійтися. Наприклад, підлогові покриття, виготовлені із застосуванням джуту, кокосової тканини і сизалю, без систематичного чищення дуже швидко приходять в повну непридатність.

Використання професійних екстракторів «EDIC» (USA) забезпечує більш глибоку і якісну чистку ворсистої поверхні. Виробники килимових покриттів, як правило, рекомендують саме цей вид чищення, особливо при використанні ковроліну в сучасних офісах. Сушка ковроліну здійснюється за допомогою потужних повітряних конвекторів.  Для того щоб запобігти швидкому забрудненню килимових покриттів наші фахівці можуть провести додатковий захист.

Замовити послугу «хімчистка ковроліну» або отримати консультацію, можна, звернувшись за телефонами в Києві:

(044) 237-63-26
(044) 592-38-63

Дивитися прайс >>