Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Rx For Leather Cleaner

Rx For Leather
Cleaner/Лазер Клінер
Артикул RXLCS

Засіб для чищення шкіри.

Властивості:

Містить натуральні відновлювачі ланолін і алое вера для збереження й пом'якшення шкіри, ультрафіолетові речовини для захисту від вигоряння на сонце. Полірує й освіжає зовнішній вигляд.

Призначення:

Ідеально підходить для очищення будь-якого виду обробленої шкіри, у тому числі й вінілової.

Норми витрат:

Готовий до застосування.

Спосіб використання:

Добре збовтати перед використанням. Нанести на м'яку, чисту махрову тканину або безпосередньо на шкіру. Втирати круговими рухами. Дати час висохнути. Потім відполірувати чистою, сухою, м'якою ганчіркою. Для кращого результату використовувати регулярно.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці.
Заходи безпеки:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати тривалого контакту зі шкірою. Може викликати подразнення. Ретельно мити руки з милом після кожного використання. У випадку потрапляння негайно промити водою протягом 15 хвилин. Проконсультуватися з лікарем. Шкідливий при вдиханні й потраплянні в їжу. При потраплянні в середину організму не викликати блювоту, а негайно звернутися до лікаря. Використовувати в добре провітрюваному приміщенні. Не підносити до джерел відкритого вогню. Протестувати в малопомітному місці перед тим, як використовувати. Рекомендується користуватися рукавичками й окулярами.

Екологічні
характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад