Детальна форма-заявка


 

 


 

 

RX All Purpose Spotter

 

RX All Purpose Spotter/Ол Попес Спотер Артикул RXSCS

Універсальний плямовивідник для швидкого видалення всіх видів плям з килимових покриттів і текстильних поверхонь.

Властивості: Швидко видаляє всі види плям з килимових покриттів, меблевої оббивки й інших текстильних поверхонь.
Призначення:

Використовується для видалення таких забруднень, як кров, віск, кетчуп, шоколад, кава, косметичні засоби, харчові забруднення, соки, напої, цвіль, чай, вино, сеча, чорнило, трава, жирні плями, сажа, латексна фарба, забруднення після тварин.

Норми витрат: Застосовувати нерозбавленим.
Спосіб застосування:

Для чищення килимів: нанести на забруднені місця. Час експонування 5-10 хв. Видалити з поверхні за допомогою води. Повторити при необхідності. Для оббивки й одягу: нанести на білу ганчірку й обробити забруднені місця. Повторити при необхідності. Не застосовувати для кольорових волокон, шкіри, атласу, шовку, замші, вельвету.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці.
Заходи безпеки:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати тривалого контакту зі шкірою. Може викликати подразнення. Ретельно мити руки з милом після кожного використання. У випадку потрапляння негайно промити водою протягом 15 хвилин. Проконсультуватися з лікарем. Шкідливий при вдиханні й потраплянні в організм. При потраплянні в організм не викликати блювоту, а негайно звернутися до лікаря. Використовувати в добре провітрюваному приміщенні. Протестувати на малопомітному місці перед використанням. Рекомендується користуватися захисними рукавичками й окулярами.

Екологічні характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Даний продукт призначений для промислового використання.

<<Назад