Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Хімчистка килимових покриттів

Хімчистка килимових покриттів

Телефонуйте!
(044) 237-63-26, (044) 592-38-63

Хімчистка килимових покриттів (волога)/м кв. Ціна
Килимове покриття від 13,00 грн
Килими шерстяні від 15,00 грн
Суха чистка килимів вовняних від  30,00 грн

Хімчистка ковроліну як і звичайне чищення килимів повинна супроводжуватися загальним видаленням грязьових відкладень і пилу. В іншому випадку нездорове середовище в квартирі, в офісі або заміському будинку буде забезпечене.  До того ж, все гірший з часом зовнішній вигляд ковроліну, приведе до невеселого настрою мешканців житла.

Систематична професійна хімчистка ковроліну - це, мабуть, самий прийнятний спосіб видаляти різні масляні плями і в'язкі грунтові частини, які періодично заносяться в приміщення. Якщо хімчистка ковроліну проводиться не регулярно, то природньо, що він перетворюється на тьмяну та руду подобу килима з неприємним маслянистим відтінком і безліччю дрібних забруднень. Хімчистка килимових покриттів повинна здійснюватися професіоналами своєї справи, так як це дозволить істотно продовжити термін служби і зменшити витрати на утримання дорогих сучасних покриттів.

Хімчистка ковроліну, здійснювана майстрами компанії «Клінінг-Сервіс», дозволить Вам тримати килимові покриття в яскравій чистоті довгий час.

Хімчистка ковролінуХімчистка ковроліну - це свіжість плюс чистота

Замовляючи професійну чистку ковроліну, бажано визначитися з методом килимової чистки. Найчастіше застосовуються два методи чищення килимових покриттів. Це спосіб гарячого водного екстрагування і власне хімчистка ковроліну. Під час хімічної чистки піноутворююча або порошкова речовина у вигляді водного розчину впроваджується в ковролін, а потім видаляється  за допомогою спеціального обладнання. Після цього килим піддають сушці.

Іноді, не дочекавшись повного висихання, ковролін починають використовувати, як кажуть за призначенням. Але необхідно, щоб килимове покриття після хімічної чистки все ж гарненько просохло, а залишки миючих засобів до цього були витягнуті з килимових глибин якомога ретельніше. В іншому випадку можуть залишитися грязьові розводи, які будуть сприяти посиленому збільшенню забруднених ділянок! До того ж, бруду стане набагато більше, ніж до чистки. Тому дуже важливо довірити хімчистку ковроліну перевіреним фахівцям, у яких і досвіду більше, і необхідні збиральні агрегати в наявності.

Якщо ви замовляєте чистку килимових покриттів постійно, то це значно подовжить термін експлуатації килимів. А в цілому ряді випадків без хімчистки просто не обійтися. Це відноситься до таких тканин як джут і сизаль. Великої уваги також вимагає кокосова тканина.

До того ж, гаряче водне екстрагування, як показали останні дослідження в галузі хімічної чистки, забезпечує більш глибоке і якісне очищення ворсистої поверхні килимових покриттів і рекомендується виробниками, як кращий метод чистки в умовах сучасних офісів. Цей метод дозволить забути про залишки чистячих засобів в ковроліні і отже допоможе зберегти килим чистим аж до наступної чистки.

Дуже важлива при глибокому очищенню ковроліну така процедура як сушка килимів. Наша компанія у своїй роботі використовує, відмінно зарекомендувавше себе, обладнання «EDIC» (США), після застосування якого, навіть саме ворсисте килимове покриття стане сухим протягом 3 годин, що в 3 рази швидше, ніж це відбувається у випадку з застосуванням килимомиючих машин інших виробників.

В особливих випадках, коли ворс ковроліну має щільну структуру, доводиться використовувати потужні повітряні конвектори. Ми також пропонуємо періодично проводити захист покриття.

Для того щоб замовити послугу «хімчистка ковроліну» або отримати консультацію телефонуйте за телефонами: (044) 237-63-26, (044) 592-38-63
Хімчистка килимових покриттів, Київ

Солідним попитом в клінінгових підприємствах користується сьогодні хімчистка килимових покриттів. Такий метод очищення дозволяє повернути килиму естетично приємний вигляд і позбавляє від сторонніх запахів. Популярна така послуга в офісних і звичайно громадських установах, найбільш часто хімчистку ми здійснюємо саме в житлових будинках і квартирних приміщеннях.

Хімчистка килимових покриттів повинна виконуватися професіоналами. Тільки досвідчені фахівці знають, які кошти можна використовувати в конкретному випадку для певного матеріалу. Грамотне очищення килима дозволить повернути йому приємний відтінок, втрачений роками експлуатації. Хімчистка килимових покриттів стане кращим рішенням в переважній більшості випадків, з нерозв'язними проблемами ми майже не зустрічаємося. Нам важливо, щоб рекомендована хімчистка принесла стовідсотковий результат і тому відповідально ставимося до виконання кожного замовлення. Хімчистка килимових покриттів здатна не тільки перетворити їх зовнішній вигляд, а й істотно продовжити термін їх експлуатації.

Ми володіємо солідним досвідом роботи з покриттями різних видів і тому ручаємося за безпеку і справжню ефективність запропонованих робіт. Якщо Вас зацікавила хімчистка килимових покриттів і Ви хочете задати питання щодо нюансів її проведення з конкретною поверхнею, ми готові забезпечити Вас необхідною консультацією і з радістю проллємо світло на турбуючі Вас щодо хімчистки питання. Ми цінуємо кожного клієнта, який обрав наше підприємство і має намір виконати роботу на вищому рівні.

Необхідна хімчистка килимових покриттів? Доручіть хімчистку професіоналам і отриманий результат перевершить всі очікування.


<< Назад