Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Marble Polishing Pauder

Marble Polishing
Pauder / Марбл Полішинг Паудер
Артикул SCMPPCS

Порошок для полірування мармуру.

Властивості: Полірує нові й реставрує мармур, що був в експлуатації.
Призначення: Мармурові поверхні.
Норми витрат: готовий до використання. Витрата засобу: 500м на 55м2.
Спосіб використання:

Накрити всі інші некам'яні поверхні. Протерти підлогу чистою шваброю, після чого нанести Stone Floor Cleaner і дати висохнути. Рівномірно обприскати поверхню невеликою кількістю води, потім посипати 1-2 столові ложки Marble Polishing Powder на вологу поверхню. За допомогою полірувальної машини отримати з порошкової й водної суміші пасту. Якщо необхідно, увесь час додавати небагато води. Наприкінці роботи промити підлогу за допомогою Stone Floor Cleaner, забравши всі залишки. Коли підлога просохне, відполірувати її сухим білим диском.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці.
Запобіжні заходи:

Зберігати в недоступному для дітей і тварин місці. Запах цієї речовини може викликати подразнення в алергіків. Рекомендується використання захисних окулярів, рукавичок й одягу. При контакті з очами й шкірою ретельно змити водою. Проконсультуватися з лікарем. При потраплянні в середину організму випити води й у жодному разі не викликати блювоту.

Екологічні характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад