Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Urine Contamination Treatment

Urine Contamination
Treatment / Юерін
Контемінейшн
Трітмент
Артикул UKURCT12

Спеціально розроблений засіб для знищення запаху сечі.

Властивості:

Нейтралізує сильний запах сечі й інші стійкі запахи на килимах, оббивці й твердих поверхнях.

Призначення:

Крім килимів й оббивки, усуває запах навіть із плитки, цементу, дерев'яних підлог та інших твердих поверхонь.

Норми витрат:

Засіб готовий до використання, але якщо запах не занадто сильний, засіб можна розбавити із двома частинами води у співвідношенні 2:1 (вода: засіб).

Спосіб застосування:

Визначити місце, забруднене сечею. Легше всього це зробити за допомогою ультрафіолетової лампи, яка робить плями видними. Також можна використати детектор вологості. Просочити кожну пляму засобом. Почистити килим стандартним методом екстракції гарячою водою. Найбільш забруднені ділянки можуть потребувати повторного використання засобу. Якщо якась ділянка кімнати дуже сильно забруднений сечею, наприклад кут, підніміть килим, видаліть підкладку. Обприскайте верх і низ килима засобом Textile Rinse і потім чистіть екстракторним методом. Нерозбавлений Urine Contamination Treatment нанесіть на килим і підлогу. Покладіть нову підкладку й знову покладіть килим після того, як він повністю висохне.

Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах.
Заходи безпеки:

Працювати в захисних гумових рукавичках! Зберігати в недоступному для дітей місці. Запах цього засобу може викликати подразнення в алергіків. Шкідливий при вдиханні та потраплянні до організму. Отруйна, роз'їдаюча речовина. Може спричинити опіки.

Екологічні характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення, та додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

Спосіб використання: просочити кожну пляму нерозбавленим засобом. Для більш ефективного очищення рекомендується використовувати розчин у співвідношенні 2:1.

<<Назад