Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Non Acid Tile

Non Acid Tile & Grout
Cleaner / Нон Есід
Тайл енд
Граут Клінер
Артикул SCNATC4G

Високоефективний лужний засіб загального очищення

Властивості:

Придатний для всіх водостійких покриттів підлоги – за винятком регулярного чищення граніту, мармуру та інших вапнякових поверхонь. Не потребує змивання.

Призначення:

Видаляє кухонний жир, цвіль, накип й інші вапнякові осади з поверхні керамічної й фарфорової плитки.

Норми витрат:

Залежно від забруднень використовується нерозбавлений або розведений водою засіб. Для машинного миття: генеральне прибирання 60 мл на 10л води; щоденне прибирання 20 мл на 10 л води. Для ручного миття: 20-60 мл на 10 л води.

Інструкція з використання:

Розчин для роботи підготувати безпосередньо перед застосуванням. Нанести цілеспрямовано на забруднені місця й залишити на короткий термін. Для особливо сильних забруднень використовуйте щітку або губку. Наноситься за допомогою розпилювача, розчинені забруднення видаляються серветкою. Час дії - залежно від ступеня й давнини забруднення - 2-10хвилин.

Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах.
Застережні заходи:

Працювати в захисних гумових рукавичках! Зберігати в недоступному для дітей і тварин місці. Не вживати в їжу та уникати контакту з очами й шкірою. Може викликати шлунково-кишковий розлад, а також подразнення шкіри й очей. При потраплянні на шкіру - промити водою протягом 15 хвилин, при потраплянні до організму - випити 2-3 великих склянки води та негайно порадитися з лікарем.

Екологічні характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення, та додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт придатний для промислового використання.

<<Назад