Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Acid Tile and Grout Cleaner

Acid Tile and Grout
Cleaner/Есід Тайл
 енд Граут Клінер
Артикул SCATC4G

Кислотний засіб для чищення плитки й твердих поверхонь.

Властивості:

Ідеально підходить для глибокого чищення керамічної й порцелянової плитки.

Призначення:

Для чищення унітазів, пісуарів, будівельних конструкцій, кахлів. Видаляє сильні відкладення вапна, сечового каменю, іржі, накипу, цвілі, вапняних осадів, а також залишки цементу, бетону й вапняного розчину при остаточному післябудівельному прибирання. Не застосовувати на поверхнях з нержавіючої сталі, анодируваних хромованих деталях сантехнічної арматури.

Норми витрат:

Залежно від забруднень використовується нерозбавлений або розведений водою засіб. Для машинного миття: генеральне прибирання - 60 мл на 10л води; щоденне прибирання - 20 мл на 10 л води. Для ручного миття: 20-60 мл на 10 л води.

Спосіб застосування:

засіб нанести безпосередньо на забруднення й залишити на короткий термін, потім гарно промити водою. Наноситься за допомогою розпилювача, розчинені забруднення видаляються серветкою. Час дії - залежно від ступеня й давнини забруднення - 2-10 хвилин.

Умови зберігання: Зберігати в закритих каністрах.
Заходи безпеки:

Працювати в захисних гумових рукавичках ! Зберігати в недоступному для дітей місці. Запах цього засобу може викликати подразнення в алергіків. Шкідливий при вдиханні та потраплянні в організм. Отруйна, роз'їдаюча речовина. Може спричинити опіки.

Екологічні характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення, і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад