Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Heavy Duty Soil Lifter

Heavy Duty Soil
Lifter / Хеві Дьюті Соїл Ліфтер
Артикул UKHD45

Нейтральний спрей для чищення оббивки, штор і килимів.

Властивості:

Для попередньої обробки килимових покриттів і м'яких меблів. Розм'якшує забруднення й полегшує їхнє видалення. Знижує необхідність механічного впливу й небезпеку ушкодження делікатних волокон тканини оббивки. Може використовуватися як підсилювач миючого розчину в системах вологого прибирання.

Призначення:

Видаляє плями від коли, чаю, вина, лимонаду.

Спосіб використання:

Для вологого прибирання розбавити залежно від ступеня забруднення 80-100мл на літр теплої води (40 С˚). Протестувати на малопомітному місці. Наносити засіб за допомогою розпилювача, чистити технікою. Для сухого прибирання засіб не розбавляти, чистити за допомогою техніки для сухого чищення оббивки. Для чищення килимів розбавити 200мл речовини  1 літром води. Протестувати на малопомітному місці. Наносити рівномірно на всю площу забруднення. Рекомендується чистити ручною щіткою або за допомогою техніки.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальному впакуванні.
Заходи безпеки:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очами й шкірою. У випадку потрапляння негайно промити водою. Рекомендується використовувати захисний одяг й рукавички. Не вдихати. Шкідливий при вдиханні та вживанні в їжу. Легко займистий, дуже токсичний для водного середовища. Може викликати подразнення шкіри й запалення очей.

Екологічні
характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад