Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Formula 90 Powder

Formula 90 Powder /
Формула 90 Паудер
Артикул UK9022

Порошкоподібний економний засіб призначений для ефективного
чищення килимових покриттів, м'яких меблів і всіх видів текстильних поверхонь.

Властивості:

Видаляє бруд по всій глибині ворсу із синтетичних і натуральних волокон. Не робить руйнівного впливу на текстильні барвники. Створює стійке пінне покриття із щільною структурою, що ефективно втримує бруд.

Призначення:

Видаляє застарілий бруд, плями від крові, трави, квітів, поту, какао, туші, молока, соусу, шоколаду, каші, макаронів, картоплі, дитячого харчування, яєць, смаженого м'яса.

Норми витрат:

Залежно від забруднень використовується розведений у теплій воді 40 С˚ засіб у пропорції 10г на 10л води при машинному митті, 20г на10л при ручному митті.

Спосіб використання:

Робочий розчин готується перед застосуванням. Для кращого результату рекомендується розчиняти порошок у теплій воді, перемішувати суміш 2-3 хвилини до повного розчинення. Засіб нанести цілеспрямовано на забруднення й залишити на короткий термін, рясно промити водою.

Умови зберігання: Зберігати в закритих ємностях.
Заходи безпеки:

Рекомендується використання захисних рукавичок, окулярів і маски. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очами й шкірою. У випадку потрапляння промивати водою протягом 15 хвилин. Негайно звернутися до лікаря. Може викликати подразнення шкіри й запалення очей. Розкладається мікроорганізмами.

Екологічні
характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад