Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Formula 90 Liquid

Formula 90 Liquid /
Формула 90 Ліквід
Артикул UK9045

Ефективна миюча рідина для чищення м'яких меблів і килимових виробів
із тканих і нетканих матеріалів. (10-20м на 10л води)

Властивості:

Видаляє бруд по всій глибині ворсу із синтетичних і натуральних волокон. Не робить руйнуючого впливу на текстильні барвники. Створює стійке пінне покриття, що забезпечує швидке й глибоке проникнення в структуру найбільш застарілих забруднень, їхнє руйнування, абсорбцію й видалення. Змочує поверхню, проникаючи глибоко в усі її нерівності й пори, освіжає й підсилює кольори, сповільнює динаміку наступних забруднень. Може використовуватися в підлогомийних машинах і для ручного миття.

Призначення:

Видаляє застарілий бруд, плями від крові, трави, квітів, поту, какао, туші, молока, соусу, шоколаду, каші, макаронів, картоплі, дитячого харчування, яєць, смаженого м'яса.

Норми витрат:

Залежно від забруднень використовується розведений у теплій воді (40 С˚) засіб в пропорції 10-20 мл на 10л води.

Спосіб застосування:

Робочий розчин готується перед застосуванням. Для кращого результату рекомендується розчинити в теплій воді та перемішувати суміш 2-3 хвилини до повного змішання. Засіб нанести цілеспрямовано на забруднення й залишити на короткий термін, гарно промити водою.

Умови зберігання: Зберігати в закритих ємностях.
Заходи безпеки:

Рекомендується використання захисних рукавичок, окулярів і маски. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очами й шкірою. У випадку потрапляння промивати водою протягом 15 хвилин. Негайно зверніться до лікаря. Може викликати подразнення шкіри й запалення очей. Розкладається мікроорганізмами.

Екологічні
характеристики:

Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад