Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Floor Sealer

Floor Sealer /
Флор Сілер
Артикул UKDSL45

Ґрунтовка акрилова емульсійна, яка убезпечує від бруду.

Властивості:

Основа для пористих підлог. Застосовується як для нових, так і для тих, що були в експлуатації, забезпечує відмінну основу для подальшої обробки поверхні. Тільки для професійного використання. pН: 8.0-9.0

Призначення:

Підходить для бітумної плитки, лінолеуму, гумової плитки, цегли, керамічної плитки, бетонного покриття, мармуру (відполірованого), шиферу й терраццо.

Норми витрат: готовий до використання, не розбавляти.
Спосіб застосування:

Перевірити підлогу, переконавшись у тому, що вона абсолютно суха і на ній не видно будь-яких залишків (тому що вони можуть викликати білясті сліди). Протерти підлогу за допомогою швабри для сухого прибирання. Нанести засіб тонким шаром на поверхню підлоги (б/е підлога 2-3 таких шари). Дати час повністю просохнути (30-40 хвилин) після нанесення кожного нового шару.

Умови зберігання: Зберігати в оригінальній упаковці.
Заходи безпеки:

Використовувати в добре провітрюваному приміщенні. Уникати тривалого контакту з очами й шкірою, тому що може виникнути подразнення. У випадку потрапляння негайно промити водою. Не вживати в їжу.

Екологічні характеристики: Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.
Цей продукт призначений для промислового використання.

<<Назад