Детальна форма-заявка


 

 


 

 

Enzall boosted enzyme pre-spray

 

Enzall boosted enzyme pre-spray /Ензол Бустід ензайм преспрей Артикул UKENZA24

Порошковий преспрей для попередньої обробки плям методом обприскування

Властивості:

Спеціально розроблений концентрований ферментний спрей для ефективного видалення плям, які важко вивести. Тільки для професійного використання.

Призначення:

Видаляє складновивідні протеїнові жири, масла, бруд, білкові забруднення з килимових покриттів.

Норми витрат:

Для сильнозабруднених поверхонь розбавити 2 ложки засобу 5 літрами води, для середнього ступеня забруднення - 2 ложки на 10 л води. Час експонування - 15 хвилин. Температура води не повинна перевищувати 70 С˚, а бути приблизно 50 С˚. Розчин наносити за допомогою розпилювача.

Спосіб застосування:

Робочий розчин готується перед застосуванням. Для кращого результату рекомендується розчиняти порошок у теплій воді, перемішувати суміш 2-3 хвилини до повного розчинення. Засіб нанести цілеспрямовано на забруднення й залишити на короткий термін, гарно промити водою.

Умови зберігання: Зберігати в закритих ємностях.
Заходи безпеки:

Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати контакту з очами й шкірою. Рекомендується користуватися захисними окулярами, рукавичками і маскою. Може викликати подразнення шкіри й запалення очей.

Екологічні характеристики:

 Засіб відповідає Закону про екологічну сумісність миючих і засобів для чищення і додатковим положенням про біологічний розпад сировини.

Даний продукт призначений для промислового використання.

<<Назад